KONST / Litografier / Färglitografi 13229105
nr 1322 9105
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/39. Motivet: 28x19cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:53:05
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen